Jiří Židlický - Dva lovecké motivy

Ofset, 29x38 cm. Signováno vpravo dole Židlický. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1895 - 1950

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 120 000 Kč.

48099. Dva lovecké motivy
Dražba ukončena:17.09.2020 19:55:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč