Jiří Židlický

54619. Let divokých kachen

popis: Olej na sololitu, 65x70 cm. Signováno vpravo dole Židlický. Nerámováno.

pozn.: Malba mírně poškozena. Pozdější autorská signatura.

o autorovi: 1895 - 1950
Narodil se v Novém Městě na Moravě. Studoval v Praze ČVUT a soukromě malířství u F. Engelmüllera a garfiku u B. Klimeše-Koziny. Ve své tvorbě se věnoval malbě lesních interiérů a zvěře, vytvořil také řadu ilustrací a exlibris.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 120 000 Kč.

zbývá:

konec dražby: 27.01.2021 19:19:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 500 Kč

aktuální cena: 8 000 Kč