Jiří Židlický - Výhled z Pancíře

Akvarel na papíře, 46x58 cm. Monogramováno vpravo dole J.Ž. 32 Pancíř. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1895 - 1950

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 120 000 Kč.

61016. Výhled z Pancíře
Dražba ukončena:01.07.2021 21:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč