Jitka Pospíšilová, Jiří Němec, Šárka Hrouzková

307438. Konvolut 6 prací

popis: Různé techniky, od 12x12 do 20x20 cm. Některé signovány. 5x rámováno, 1x nerámováno.

Pozn.: Poškozeny.

dražba ukončena: 29.01.2021 20:06:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 21.01.2021 18:29:59 2467
500 Kč 13.01.2021 16:03:18 831