Jitka Pospíšilová, Jiří Němec, Šárka Hrouzková - Konvolut 6 prací

Různé techniky, od 12x12 do 20x20 cm. Některé signovány. 5x rámováno, 1x nerámováno.

Pozn.: Poškozeny.

Jitka Pospíšilová, Jiří Němec, Šárka Hrouzková
307438. Konvolut 6 prací
Dražba ukončena:29.01.2021 20:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 21.01.2021 18:29:59 2467
500 Kč 13.01.2021 16:03:18 831