Jitka Skočková - Micina a ředkvičky

Akryl na plátně, 80x100 cm. Nesignováno. Vročeno 2020. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autorky.

o autorovi: 1977
Narodila se ve Valašském Meziříčí. Nejprve vystudovala obor propagační grafika na SUPŠ v Uherském Hradišti a poté pokračovala na Fakultě výtvarných umění při VUT v Brně v ateliéru malby u prof. Jiřího Načeradského. Pestrost jejích obrazů dává její tvorbě osobitost a nezaměnitelný charakter. Nacházíme zde věci reálné hravě se prolínající s fikcí, témata běžného dne i autorčinu reflexi niterních myšlenek. Autorka uspořádala řadu samostatných výstav a zúčastnila se bezpočtu výstav společných. Žije a tvoří ve Valašském Meziříčí. Její díla se na aukčním trhu s uměním dosud nevyskytla.

Jitka Skočková
74375. Micina a ředkvičky
Dražba ukončena:30.03.2022 22:48:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 300 Kč