Olej na plátně, 50x35 cm. Signováno vpravo dole Jitka Židlická. Rámováno.
Nejdelší strana: 66 cm
o autorovi: 1890-? Pražská malířka. Vystavovala se Spolkem výtvarných umělkyň, byla členkou ČFVU.