Joan Miró - Abstrakce

Litografie, 33x50 cm, signováno vpravo dole ne rukou autora Miró, rám, zaskleno.

o autorovi: 1893-1983
Katalánský malíř a sochař.

11941. Abstrakce
Dražba ukončena:29.06.2017 19:03:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč