Joan Miró - Bez názvu

Litografie, 31x48 cm, nesignováno, rám, zaskleno.

o autorovi: 1893-1983
Katalánský malíř a sochař.

12411. Bez názvu
Dražba ukončena:20.09.2017 21:23:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 300 Kč