Joan Miró - Kompozice II.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

Litografie, 56x76 cm. Ruční papír. Slepotisková razítka Arches a S.P.A.D.E.M. 1973. Limitovaná edice 30/50. Signováno vpravo dole Miró. Volný list.

o autorovi: 1893-1983
Katalánský malíř a sochař.

50280. Kompozice II.
Dražba ukončena:14.10.2020 20:51:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč