Joan Miró - Litographe Originale (X)

Litografie, 32x49 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

o autorovi: 1893-1983
Katalánský malíř a sochař.

25412. Litographe Originale (X)
Dražba ukončena:29.11.2018 22:23:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč