Joan Miró

25412. Litographe Originale (X)

popis: Litografie, 32x49 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

dražba ukončena: 29.11.2018 22:23:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč