Joan Miró - Maravillas

Litografie, 47x33 cm. Signováno vpravo dole v tisku Miró. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1893-1983
Katalánský malíř a sochař.

25380. Maravillas
Dražba ukončena:29.11.2018 21:51:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 000 Kč