Joan Miró - Oči

Litografie, 35x25 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Příloha ke knize, Joan Miro.

o autorovi: 1893-1983
Katalánský malíř a sochař.

34754. Oči
Dražba ukončena:19.09.2019 22:24:59
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:900 Kč