Litografie 8/150, 36x26 cm. Signováno vpravo dole v tisku Miró. Rám, pasparta, sklo. Pozn.: Rám mírně poškozen. Věnováno Jacques Lassaigne, uměleckému kritiku a příteli Joana Miró.
o autorovi: 1893-1983 Katalánský malíř a sochař.