Joan Miró - Pocta... Pour Jacques Lassaigne

Litografie 8/150, 36x26 cm. Signováno vpravo dole v tisku Miró. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Věnováno Jacques Lassaigne, uměleckému kritiku a příteli Joana Miró.

o autorovi: 1893-1983
Katalánský malíř a sochař.

27457. Pocta... Pour Jacques Lassaigne
Dražba ukončena:31.01.2019 21:18:50
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:18 000 Kč