Joan Miró

42907. Postava

popis: Litografie, 33x25 cm. Nesignováno. Volný list.

zbývá: 11 dnů, 12 hodin

konec dražby: 15.04.2020 19:53:00

vyvolávací cena: 600 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 600 Kč

600 Kč 20.03.2020 17:12:24 3999