Joan Miró - Zvířecí muzikanti

Litografie, 48x38 cm. Ruční papír. Slepotisková razítka Arches a S.P.A.D.E.M. 1973. Limitovaná edice 49/150. Signováno vpravo dole v tisku Miró. Volný list.

o autorovi: 1893-1983
Katalánský malíř a sochař.

43161. Zvířecí muzikanti
Dražba ukončena:16.04.2020 21:16:31
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:10 000 Kč