Johan Elias Ridinger - Medvědice s mláďaty

Rytina, 27x25 cm, signováno vpravo dole Ridinger, rám, zaskleno.

1698, Ulm - 1767

Pozn.: Rám i papír mírně poškozeny.

5364. Medvědice s mláďaty
Dražba ukončena:28.09.2016 20:32:53
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 800 Kč