Johan Elias Ridinger - Po štvanici

Rytina, 26x40, signováno Ridinger, rám, zaskleno.

1698, Ulm - 1767

Pozn.: Rám poškozen.

4734. Po štvanici
Dražba ukončena:25.05.2016 22:49:24
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč