Johan Elias Ridinger - Konvolut 8 tisků

Pozdější otisky, cca 22x35 cm. Signovány v tisku I. El. Ridinger. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1698, Ulm - 1767

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 600 000 Kč

87569. Konvolut 8 tisků
Dražba ukončena:11.12.2022 20:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (09.12.2022 7:36:31) 766
500 Kč 02.12.2022 19:48:27 5856