Johan Elias Ridinger - Orel a kamzík

Mědirytina, 30x27 cm. Signováno vpravo dole v tisku J. El. Ridinger. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1698, Ulm - 1767

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 600 000 Kč

50209. Orel a kamzík
Dražba ukončena:14.10.2020 19:41:57
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč