Johan Elias Ridinger - Srna

Mědirytina, 35x28 cm, signováno vpravo dole Joh. El. Ridinger. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Papír mírně poškozen, rám mírně poškozen.

o autorovi: 1698, Ulm - 1767

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 600 000 Kč

105992. Srna
Dražba ukončena:26.11.2023 20:24:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč