Johann Balzer a J. Tallinger - Město u moře a Lidová veselice

Měditytiny, 18x26 cm a 14x20 cm. Volné listy, 18. století.

Pozn.: Listy mírně poškozeny.

Johann Balzer a J. Tallinger
45923. Město u moře a Lidová veselice
Dražba ukončena:10.06.2020 20:07:13
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč