Johann Elias Ridinger - Figura od zdi doleva

Kolorovaná mědirytina, 47x36 cm. Signováno vpravo dole J.E.Ridinger. Rám, sklo.

Pozn.: papír i rám mírně poškozen

o autorovi: 1698, Ulm - 1767

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 600 000 Kč

72388. Figura od zdi doleva
Dražba ukončena:09.02.2022 21:24:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 100 Kč