Johann Elias Ridinger - Jeleni

Mědirytina, 26x35 cm, signováno vpravo dole Ridinger, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen, papír mírně poškozen.

o autorovi: 1698, Ulm - 1767

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 600 000 Kč

16157. Jeleni
Dražba ukončena:15.02.2018 18:16:58
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč