Johann Marx - V listnatém lese

Olej na dřevě, 22x26 cm. Signováno vpravo dole J. de Marx Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Pozdější signatura.

Nejdelší strana: 26 cm

o autorovi: 1866 – 1933
Německý malíř.

73018. V listnatém lese
Dražba ukončena:24.02.2022 21:21:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč