Olej na dřevě, 22x26 cm. Signováno vpravo dole J. de Marx Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Pozdější signatura.
Nejdelší strana: 26 cm
o autorovi: 1866 – 1933 Německý malíř.