Olej na plátně, 56x69 cm. Nesignováno. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře.
Nejdelší strana: 90 cm
o autorovi: 1825 – 1870
Rakouský malíř.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč