Johnen - Hnědý kůň

Olej na plátně. 41x52 cm. Signováno vpravo dole Johnen. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Johnen
39974. Hnědý kůň
Dražba ukončena:29.01.2020 23:13:30
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:15 000 Kč