Olej na plátně, 58x95 cm. Signováno vlevo dole J. Navarro. Rámováno.
Stav: Rám i malba mírně poškozeny.
Pozn.: Kvalitní malba renomovaného malíře, který je sběratelsky cenněn i v evropském kontextu. Vynikajicí galerijní práce.
o autorovi: 1867-1923
Španělský malíř.