José Navarro - Přepadení pouštní karavany VELKÝ FORMÁT

Olej na plátně, 58x95 cm. Signováno vlevo dole J. Navarro. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Pozn.: Kvalitní malba renomovaného malíře, který je sběratelsky cenněn i v evropském kontextu. Vynikajicí galerijní práce.

o autorovi: 1867-1923
Španělský malíř.

45482. Přepadení pouštní karavany VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:28.05.2020 22:09:14
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:21 000 Kč