Josef Hodek

39767. Podzim na Lnářsku

popis: Olej na plátně. 60x88 cm. Signováno vpravo dole Jos. Hodek 52. Rámováno.

pozn.: Rám poškozen. Malba poškozena. Pochází z majetku Škoda Investment a.s.

o autorovi: 1888 - 1973
Narodil se v Hořehledech na Plzeňsku. Malířství se učil u svého otce Josefa Hodka staršího. V malbě se věnoval hlavně figurálním motivům, v grafice užité grafice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

dražba ukončena: 29.01.2020 19:19:06

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 2 600 Kč