Josef Hodek

39781. Ze Škodovky, Malá kovárna

popis: Olej na plátně. 82x122 cm. Signováno vpravo dole Jos. Hodek 1951. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Vzadu autorský přípis. Pochází z majetku Škoda Investment a.s.

o autorovi: 1888 - 1973
Narodil se v Hořehledech na Plzeňsku. Malířství se učil u svého otce Josefa Hodka staršího. V malbě se věnoval hlavně figurálním motivům, v grafice užité grafice.

zbývá: 3 dnů, 11 hodin

konec dražby: 29.01.2020 19:32:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 100 Kč