Josef  Loukota - Dívka s obrazy

Kresba, 18x24 cm. Signováno vpravo dole Jos. J. Loukota. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1879 - 1967

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

65280. Dívka s obrazy
Dražba ukončena:12.09.2021 20:10:43
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč