Josef  Loukota - Zátiší písaře

Akvarel, 39x20 cm. Signováno vlevo dole Jos. Loukota 1910. Rám, sklo.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1879 - 1967

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

15997. Zátiší písaře
Dražba ukončena:14.02.2018 19:22:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč