Josef  Vohrabal - Dům mezi stromy

Akvarel, 20x29 cm, signováno vpravo dole J. Vohrabal, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1908-1994

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč.

10622. Dům mezi stromy
Dražba ukončena:31.05.2017 21:42:24
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč