Josef  Vohrabal - Kytarista

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Vohrabal 65. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1908-1994

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč.

48562. Kytarista
Dražba ukončena:26.08.2020 22:17:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč