Josef  Vohrabal - Přebrané pohyby

Olej na plátně, 67x90 cm, signováno vpravo dole Vohrabal 70, nerámováno.

Pozn.: Signováno vzadu J. Vohrabal.

o autorovi: 1908-1994

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč.

12446. Přebrané pohyby
Dražba ukončena:20.09.2017 21:58:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč