Josef  Vohrabal - Velké kruhy malým bendžem

Pastel, 20x17 cm, nesignováno, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1908-1994

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč.

12445. Velké kruhy malým bendžem
Dražba ukončena:20.09.2017 21:57:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč