Josef Wenig - Z pohádky - tančící pár

Kolorovaná kresba na papíře, 22 x 17 cm, rámováno v paspartě pod sklem, signováno vpravo dole.

86. Z pohádky - tančící pár
Dražba ukončena:29.11.2012 21:20:00
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč

2 500 Kč 29.11.2012 14:46:05 30