Josef Paleček - Zahrada s motýly

Barevná litografie, 44 x 44 cm, paspartováno pod sklem, signováno dole uprostřed. Číslováno 1/25

133. Zahrada s motýly
Dražba ukončena:08.01.2013 22:15:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč

1 500 Kč 08.01.2013 20:27:26 44