Josef Krčil - Kostel sv. Jakuba v Kutné Hoře

Olej na plátně, 62 x 44 cm, rám, signováno vlevo dole.

Pozn. vzadu na rámu otisk razítka malíře Josefa Krčila.

271. Kostel sv. Jakuba v Kutné Hoře
Dražba ukončena:22.04.2013 20:45:00
Vyvolávací cena:4 500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč