Josef Hlaváček - Malostranské náměstí se sv. Mikulášem

Olej na kartonu, 24x30 cm, rám, signováno vlevo dole.

Pozn.: Rám přetřený, malba mírně poškozená.

965. Malostranské náměstí se sv. Mikulášem
Dražba ukončena:26.03.2014 19:44:57
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč