Josef  Vohrabal - Kompozice

Olej na plátně, 88x115 cm, signováno vpravo dole Vohrabal 69, olištováno.

1908, Brno - 1994, Brno
Studoval soukromě u Jánuše Kubíčka a B. Matala. V malířství se zaměřoval na motiv ženy před zrcadlem a později tvořil i figurální kompozice (hudebníci, sportovci,...). Byl členem sdružení Q Brno. Věnoval se i keramice a pracím pro architekturu. Vystavoval zejména v rodném Brně a v Praze.

Pozn.: Lišta mírně poškozena. Provencience: rodina autora.

2259. Kompozice
Dražba ukončena:27.05.2015 20:10:47
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč