Josef Ptáček - Pohled do údolí

Olej na kartonu, 50x65 cm, signováno vpravo dole Josef Ptáček, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

4995. Pohled do údolí
Dražba ukončena:26.05.2016 22:13:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 900 Kč