Josef Ptáček - Šumava - U Hojsovy Stráže

Olej na kartonu, 50x65 cm, signováno vpravo dole Josef Ptáček, rám.

2406. Šumava - U Hojsovy Stráže
Dražba ukončena:28.05.2015 19:54:37
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč