Josef Ullmann - Při orbě

Olej na kartonu, 54,5x71 cm, signováno vlevo dole Ullmann, rám, zaskleno.

1870, Nekmíř - 1922, Vinohrady
Studia v Mnichově. Poté nastoupil na AVU (1894-1899; prof. Pirner a J. Mařák). Věnoval se krajinomalbě. Tvořil zejména výhledy do širého kraje.

6314. Při orbě
Dražba ukončena:30.11.2016 18:00:00
Vyvolávací cena:3 500 Kč
vydraženo za:55 000 Kč