Josef Ullmann - Západ v polích

Olej na kartonu, 42x64 cm, signováno vlevo dole J. Ullmann, rám, zaskleno.

1870, Nekmíř - 1922, Vinohrady
Studia v Mnichově. Poté nastoupil na AVU (1894-1899; prof. Pirner a J. Mařák). Věnoval se krajinomalbě. Tvořil zejména výhledy do širého kraje.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

2501. Západ v polích
Dražba ukončena:28.05.2015 21:10:00
Vyvolávací cena:12 000 Kč
vydraženo za:50 000 Kč