Josef Arnet - Cesta ke kostelu

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vlevo dole J. Arnet. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1906 - 1940.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč

29896. Cesta ke kostelu
Dražba ukončena:28.03.2019 21:11:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 600 Kč