Josef Arnet - Jezerní krajina

Olej na plátně, 60x80 cm, signováno vpravo dole Jos. Arnet, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1906 - 1940.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč

11992. Jezerní krajina
Dražba ukončena:29.06.2017 20:03:43
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč