Josef Arnet - Motiv z Beskyd

Olej na plátně, 35x45 cm. Signováno vpravo dole Jos. Arnet. Rám.

o autorovi: 1906 - 1940.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč

25034. Motiv z Beskyd
Dražba ukončena:28.11.2018 20:50:23
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 400 Kč