Josef Bába

304918. Vesnička pod horami

popis: Olej na překližce, 63x50 cm. Signováno vlevo dole Jos. Bába. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 23.05.2020 20:09:00

vyvolávací cena: 500 Kč

nebylo vydraženo