Josef Bárta - Břízy

Olej na překližce, 58x40 cm. Signováno vpravo dole Jos. Bárta. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1864 - 1919

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 350 000 Kč

62656. Břízy
Dražba ukončena:29.07.2021 22:07:23
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:31 000 Kč