Josef Bárta - Cesta ku vsi

Olej na kartonu, 42x54 cm. Signováno vpravo dole Jos. Bárta. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1864 - 1919

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 350 000 Kč

51926. Cesta ku vsi
Dražba ukončena:29.10.2020 21:19:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč